Aparat RTG CS 2100

 

CS 2100, wewnątrzustny aparat rentgenowski o wysokiej częstotliwości, łatwy w użyciu i niezawodny, zapewnia najwyższej jakości precyzję diagnostyczną oraz bezpieczeństwo pacjentów i personelu.

 

Dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów i personelu CS 2100 został wyposażony w generator wysokiej częstotliwości, który umożliwia wykonywanie zdjęć o doskonałej jakości przy jednoczesnym zminimalizowaniu dawki promieniowania.

CS 2100, przystosowany do każdej techniki wykonywania zdjęć, umożliwia pracę zarówno na kliszach, jak i z czujnikami cyfrowymi (RVG 5100, RVG 6100 oraz RVG 6500) oraz nowym systemem radiologii cyfrowej RVG CS 7600.

 

Elektroniczny sterownik, w który wyposażony jest CS 2100 pozwala na szybkie i proste wybranie właściwego ustawienia (czas i moc dawki promieni X), zarówno w przypadku klisz, jak i czujników cyfrowych. Dzięki temu pacjent otrzymuje tylko niezbędną dawkę promieniowania.

 

Dzięki zastosowanej technologii wysokiej częstotliwości, promieniowanie zostaje zredukowane o 30%. Wykorzystując optymalnie promienie X, technologia ta pozwala znaczące obniżenie poziom promieniowania, oddziaływującego negatywnie na pacjenta.

Generator o wysokiej częstotliwości 60 kV i ognisku lampy 0,7 mm reguluje skalę szarości, kontrast zdjęcia oraz zapewnia jego dużą ostrość dla łatwiejszego diagnozowania. Nowy kształt tubusa ułatwia prawidłowe pozycjonowanie głowicy aparatu oraz zmniejsza ryzyko uzyskania obciętych zdjęć.

Aparat CS 2100, lekki i elegancki pasuje do każdego gabinetu. System wyposażony jest w sterownik, który może zostać zamontowany bezpośrednio przy unicie. Cztery możliwości montażu oraz trzy długości ramion sprawiają, że aparat doskonale adaptuje się w każdym pomieszczeniu. System zapewnia również dużą gamę akcesoriów, które ułatwiają postawienie właściwej diagnozy.

 

Carestream, jedyna firma projektująca i produkująca kompleksowo sprzęt radiologiczny gwarantuje profesjonalny serwis urządzeń oraz wsparcie techniczne. Aparat CS 2100 objęty jest 5-letnią gwarancją: pierwsze 2 lata dotyczą wszystkich komponentów, kolejne 3 lata obejmują głowicę (wg kalkulacji prorata).

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 2 z 2
Joomla templates, business site hosting.